İskenderun'da AK Parti Seçim Bürosu Açıldı

Haber Tarihi : 11.06.2018 12:38:34 AK Parti İskenderun İlçe Teşkilatı, İskenderun Denizciler Mahallesi’ndeki seçim ofisinin açılışına katıldığını bildirdi.
A +   A -AK Parti milletvekili adayı Abdulkadir Özel, yaptığı yazılı açıklamada, katıldığı açılışta halka hizmetkar olmaya geldiklerini belirtti.

AK Parti'nin 16 yılda birçok seçim atlattığını belirten Özel, şöyle devam etti:

"Her seferinde huzurlarınıza edeple, hizmetle, icraatla geldik. 24 Haziran'dan sonra da durmadan yola devam edeceğiz. AK Parti, milletimizin partisidir ve milletimizin ta kendisidir. Bu partiyi siz kendi ellerinizle kurdunuz. 14 Ağustos 2001'de liderimizin önderliğinde bu partinin sadece tabelasını astık. Bu parti milletin istikbali için çalışıyor. Bu parti milletin huzuru ve refahı için çalışıyor. Bu parti, ecdadımıza layık olmaya çalışıyor, onlardan aldığımız mirası yaşatmaya çalışıyor."

Yeni dönemin üretime, büyümeye dayalı, hizmetlerin ve yatırımların planlandığını ve bu planlama doğrultusunda İskenderun'un da daha iyi bir pay alacağını kaydeden Özel, diğer cumhurbaşkanı adaylarını da eleştirdi.