Hatay'da Protokol Bayıltan Tören

Haber Tarihi : 23.04.2010 15:04:55 Hatay'da, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarının yapıldığı tören alanında gösteri sırasında sıcak hava nedeniyle baygınlık geçiren İl Milli Eğitim Müdürü, Gençlik ve Spor İl Müdürü ve stat amiri hastaneye kaldırıldı
A +   A -

  Hatay ' da , 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Ç ; ocuk Bayramı kutlamalarının yapıldığı tö ; ren alanında gö ; steri sırasında sıcak hava nedeniyle baygınlık geç ; iren İl Milli Eğitim Mü ; dü ; rü ; , Genç ; lik ve Spor İl Mü ; dü ; rü ; ve stat amiri hastaneye kaldırıldı .
Antakya Atatü ; rk Stadı ' ndaki tö ; ren , Vali Mehmet Celalettin Lekesiz , Garnizon Komutanı Kıdemli Albay Recep Orhan Bakırcı ve Antakya Belediye Başkanı Lü ; tfü ; Savaş ' ın ö ; ğrencilerin ve vatandaşların bayramını kutlamasıyla başladı .

İl Milli Eğitim Mü ; dü ; rü ; Şenol Genç ; ' in konuşmasının ve okulların yaptığı geç ; it tö ; renin ardından yapılan gö ; steriler sırasında ö ; nce stat amiri Ahmet Serin fenalaştı . Ambulansa alınarak ilk mü ; dahalesi yapılan Serin , Antakya Devlet Hastanesi ' ne kaldırıldı . Daha sonra İl Milli Eğitim Mü ; dü ; rü ; Genç ; ve hemen ardından Genç ; lik ve Spor İl Mü ; dü ; rü ; Ali Rıza Tü ; tü ; ncü ; oğlu baygınlık geç ; irdi . Genç ; ve Tü ; tü ; ncü ; oğlu ' na olay yerinde ilk mü ; dahaleyi Antakya Belediye Başkanı Doç ; . Dr . Lü ; tfü ; Savaş ve İl Sağlık Mü ; dü ; rü ; Bayram Kerkez yaptı .

Ambulansla Antakya Devlet Hastanesi ' ne kaldırılan Genç ; ve Tü ; tü ; ncü ; oğlu ' nun , sıcak havanın etkisiyle tansiyonlarının dü ; ştü ; ğü ; ve bu nedenle fenalaştıkları belirtildi . Genç ; , Tü ; tü ; ncü ; oğlu ve Serin ' i hastanede ziyaret Belediye Başkanı Savaş , ' Mü ; dü ; rlerimiz ve stat amirimiz , gü ; nlerdir , 23 Nisan Genç ; lik ve Spor Bayramı kutlamalarının en gü ; zel şekilde yapılması iç ; in bü ; yü ; k bir fedakarlık gö ; stererek ç ; alıştı . Aşırı yorgunluk ü ; zerine bir de sıcak eklenince iki mü ; dü ; rü ; mü ; z , stat amirimiz ve gö ; steri sunan bazı ö ; ğrenciler baygınlık geç ; irdi . Ancak mü ; dü ; rlerimizin ve fenalaşan ö ; ğrencilerimizin durumları iyi . Hastanede gerekli mü ; dahaleler yapıldı ' dedi .

Daha sonra hastaneye gelen Vali Lekesiz ve Garnizon Komutanı Recep Orhan Bakırcı Genç ; ve Tü ; tü ; ncü ; oğlu ' nun son durumları hakkında bilgi aldılar .

Bu arada , tö ; rene katılan ç ; ok sayıda ö ; ğrencinin sıcaktan etkilenerek baygınlık geç ; irdiği belirtildi .


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !