Başkan Seyfi Dingil Esnafları Ziyaret Etti

Haber Tarihi : 01.04.2017 12:49:45 İskenderun ilçe Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Belediye Meclis Üyeleriyle birlikte Ulucami caddesinde ve hastane civarındaki esnafları ziyaret etti. Hem vatandaşla ve hem de esnafla sohbet eden Başkan Seyfi Dingil, şikayet ve taleplerini dinledi.
A +   A -

Esnaflar ile birebir görüşerek isteklerini bizzat dinleyen Başkan Seyfi Dingil, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin önemine de vurgu yaparak, Türkiye’ye yapacağı kazanımları da anlattı.

Vatandaşların ve esnafın yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Seyfi Dingil, İskenderun’un gelişmesinde esnafın çok önemli rol oynadığını belirterek, “Yaptığımız projelerle İskenderun’u geleceğe taşımak için yoğun gayret gösteriyoruz. İskenderun’da büyük bir değişimi ve dönüşümü gerçekleştirmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz” diye konuştu.

Kasabından manavına, berberinden lokantasına kadar tek tek uğrayan Başkan Seyfi Dingil, esnafın hal ve hatırını sorarak işleri hakkında bilgi aldı.

Başkan Seyfi Dingil, “Gerek bilgilendirme ve istişare toplantılarıyla gerekse esnaf ziyaretlerimizle bütün esnaf kardeşlerimizle bir araya geldik. Belediyemizin yaptıklarını ve yapacaklarını paylaştık. Onların isteklerini, sorunlarını dinledik. Yaptığımız hizmetleri esnafımızın vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz” şeklinde konuştu.

Referandum öncesinde esnaflardan da olumlu cevaplar aldığını belirten Başkan Seyfi Dingil, “Halkımız ve esnaflarımız 16 Nisan’nda yapılacak referandumun bilincinde ve neden ‘Evet’ diyeceklerini biliyorlar. Ben halkımıza ve tüm esnaflarımıza teşekkür ediyorum” dedi.