Başkan Altan, Pazarda 'Evet' İçin Destek İstedi

Haber Tarihi : 03.04.2017 11:06:16 Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, referandum çalışmaları kapsamında Payas Pazarı’nda esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek destek istedi.
A +   A -

Başkan Altan, Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, AK Parti Payas İlçe Başkanı Veysi Güler ile pazar esnafı ve vatandaşlar ile tek tek tokalaşarak sohbet etti. 16 Nisan referandumunun Türkiye için dönüm noktası olduğuna işaret eden Altan, "Hain terör örgütü FETÖ’nün 15 Temmuz’da kalkıştığı darbe ile yıkılmayan ülkemiz, bu örgütü maşa olarak kullanan devletlerin tehdidi altında. Yeniden kalkınmamız ve dünya mazlumlarının sesini güçlü bir şekilde duyurmamız için 16 Nisan referandumu hayati bir önem taşıyor. Milletimizin bu dönüm noktasında devletimiz için en doğru olan kararı vererek referandumda evet oyu vereceğini düşünüyorum" dedi.

AK Parti’nin iktidara geldiği günden bu yana yaptığı çalışmalar neticesinde ekonominin ayakta kaldığını ifade eden Altan, "Gezi Olayları döneminden beri ülkemize saldırıyorlar. Özellikle 15 Temmuz ve sonrasında ekonomimizi çökertmek için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Ancak devleti yöneten kadrolarımız yıllardır başarılı bir politika izlediği için ayakta kalmayı başardık. Şimdi ise referandumda ’hayır’ cephesine destek olarak sandıktan çıkarmak istiyorlar. Akıllarında Türkiye’ye diz çöktürmek var. Ancak milletimiz buna izin vermeyecektir" şeklinde konuştu.