AK Parti Hatay Milletvekili Adayı Yayman'dan Esnaf Ziyareti

Haber Tarihi : 01.06.2018 15:26:34 Eski Kültür ve Turizm Bakanı Yardımcısı ve AK Parti Hatay milletvekili adayı Hüseyin Yayman, seçim çalışmaları kapsamında, vatandaşlarla ve esnafla bir araya geldi.
A +   A -

Altınözü ilçesindeki esnafı ziyaret eden Yayman, başarının ardında birlik, beraberlik ve kardeşlik olduğunu ifade etti.

24 Haziran’da yapılacak seçimlerinin önemine vurgu yapan Yayman, şöyle devam etti:

"Biz bir oldukça, beraber oldukça Altınözü de tüm ilçeler de tüm Türkiye de muvaffak olacaktır. Çünkü AK Parti bir dava hareketidir. Necip milletimizin 2 asırdır beklediği bir harekettir. AK Parti demek hizmet demektir. Bu davada olmaktan her zaman gurur duydum. Ben Kırıkhanlıyım. Ama ne kadar da Kırıkhanlı olsam da aynı oranda Altınözülüyüm. Biz sizleri çok seviyoruz. Sizin ve teşkilatın emrindeyim. Gece gündüz telefonumuz açık. Ben vekil olmaya değil, Hatay'a hizmetkar olmaya geldim. Bir fakirin evinde çorba kaynamazsa, bir ninenin evinde ilaç yoksa bu görevler bize haram olsun. Bizim 3 prensibimiz var, çalışmak, çalışmak, çalışmak. İlçede yol meselesini çözeceğiz."

Yayman’a ilçe gezisinde, Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, AK Parti Altınözü İlçe Başkanı Yusuf Bulanık ve çok sayıda partili eşlik etti.


ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !