AK Parti Hatay Milletvekili Adayı Şanverdi'den Ziyaretler

Haber Tarihi : 05.06.2018 15:47:27 AK Parti Hatay milletvekili adayı Hüseyin Şanverdi, Reyhanlı'da çeşitli ziyaretlerde bulundu.
A +   A -

Şanverdi, 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi çalışmaları kapsamında Reyhanlı'da Oğulpınar Mahallesi'ni ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.

Şanverdi, yapılacak seçimler için vatandaşlardan destek istedi.

24 Haziran seçimlerinde sandıkları patlatacaklarını aktaran Şanverdi, ''Önümüzde bir seçimimiz var. İnşallah yüzde yüz bir oy oranıyla seçimimizi tamamlayacağız. Oğulpınar mahallemiz bizim için çok önemli. Çünkü 20 Ocak 2018’i bizler hiç unutmuyoruz. Zeytin Dalı Hareketi bu mahallemizden başladı.'' dedi.

"Zeytindalı Harekatı'na canı gönülden destek verdiniz" diyen Şanverdi, ''Allah hepinizden razı olsun. Biz eğer bugün buralardaysak, sizlerin güzel çalışmalarınızdan dolayı. Sizlerin bu hareketleriniz Cumhurbaşkanımız tarafından takdirle karşılandı. Türkiye’de büyük oyunlar oynanıyor. Zeytindalı Harekatı'nı başarılı bir şekilde bitirdik. Afrin’de huzur ve barışı hakim kıldık. Bu barış ve huzuru Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan sağladı.” diye konuştu.

Oy istemeye değil hayır duası almaya geldik diyen Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Çüter de “Hüseyin Şanverdi milletvekili adayımızın yerine bildiğiniz üzere göreve ben getirildim. Hizmetlerimiz kaldığı yerden artarak devam edecek. Bizler sizlerden oy istemeye gelmedik. Burası zaten AK Partimizin kalesi konumunda. Bizler sadece ziyaret ederek hayır dualarınızı almaya geldik. Burada sandıklardan oyların tamamının bizlerin lehine çıkacağından eminiz.'' dedi.