AK Parti Hatay Milletvekili Aday Adayları Tanıtıldı

Haber Tarihi : 04.05.2018 18:23:07 Hatay'da, AK Parti Hatay milletvekili aday adayları için tanıtım toplantısı düzenlendi.
A +   A -

Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için AK Parti Hatay milletvekili aday adayları, bir düğün salonunda düzenlenen tanıtım toplantısında bir araya geldi.

Aralarında eski Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman'ın da olduğu çok sayıda milletvekili aday adayının katılım gösterdiği toplantıda, aday adayları kendilerini tanıtarak, memlekete hizmet için çalışacaklarını belirtti.

AK Parti Hatay İl Başkanı İbrahim Güler, yaptığı konuşmada, tüm milletvekili aday adaylarına başarı diledi.

Bugüne kadar ülke olarak çok seçim atlatıldığını fakat 24 Haziran'da yapılacak seçimin öneminin daha büyük olduğunu kaydeden Güler, birlik ve beraberliğe vurgu yaparak, "Öyle tek yumruk durmalıyız ki, mazlumlara umut olmalıyız. Bizler birbirimize öyle kenetlenmeliyiz ki bizleri ayrılığa götürecek her durum kapıları kapatmalıyız ve 24 Haziran'da Hatay'da, Cumhurbaşkanlığına sahip çıkmak anlamında rekor kıracağız." diye konuştu.

Eski Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı, AK Parti Hatay milletvekili aday adayı Hüseyin Yayman ise, söz konusu Hatay ise gerisinin teferruat olduğunu vurguladı.

Hatay'a hizmet için çalışacaklarını aktaran Yayman, "Hatay'a daha fazla hizmet etmek için, Hatay'da Recep Tayyip Erdoğan'ın bayrağını göndere dikmek için, Hatay'da birlik ve beraberlik siyasetini hakim kılmak için, Hatay'da sen, ben yok, biz varız anlayışını tesis etmek için teşkilatlarımızla beraber çalışmaya söz veriyoruz." dedi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !